• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Інтелектуальне шоу "Знавці української мови"

Інтелектуальне шоу "Знавці української мови"

2016-03-10

/Files/images/novini/моваg.jpg

Плекаємо нашу мову українську,

В кожнім слові твоїм цілий світ!

Бачу барви у нім веселкові

І калини червоний цвіт

Українська мова – це духовне надбання нашого народу, бо наша мова – це серце і душа нашої нації.

З метою розширення знань дітей про рідну мову, розвитку творчих здібностей, виховання поваги та любові до української мови у КНДЗ "ЯСЛА-САДОК №5 "КАЗОЧКА" 10 БЕРЕЗНЯ 2016 року відбулося інтелектуальне шоу "Знавці української мови", яке підготувала і провела вчитель-логопед Макарчук В.О.

Шоу "Знавці української мови" складалося з 6 конкурсів, таких як: "Презентація команд, в якому команди представили свій девіз; "Наша мова калинова" - підбір слів - епітетів про рідну мову; "Конкурс капітанів", в якому капітани команд намагалися здобути додаткові бали; "Мудрість українського народу" - пригадування прислів`їв про мову; "Чари української пісні" - конкурс, в якому діти разом зі своїми батьками заспівали українських пісень.

Особливу увагу журі та дітей привернув конкурс "Згадай скоромовки". В цьому конкурсі батьки здобували додаткові бали для команд. Завдання батькам: якнайкраще та якнайшвидше вимовити складну скоромовку.

До уваги всіх присутніх була представлена сатирична сторінка - інсценізація усмішки Павла Глазового "Кухлик" у виконанні дітей старшої логопедичної групи.

Для відпочинку команд та гостей була запропонована музична пауза, яка складалася з таночку зі спетами "Рідна Україна" у виконання дітей старшої групи "Мачок" та інструктора з фізичної культури Шалімової О.І. та таночка з прапорами "Моя Україна" у виконання дітей групи "Калинонька", який підготували музичні керівники дошкільного закладу.

Оцінювало конкурс вельмишановне журі у складі: завідувача КДНЗ "ЯСЛА - САДОК №5 "КАЗОЧКА" - Сердюк О.І., завідувач районної ПМПК відділу освіти, молоді та спорту Вільнянської РДА - Питайло А.В., методист відділу освіти , молоді та спорту Вільнянської РДА - Вовченко І.О. та методист КДНЗ "ЯСЛА - САДОК №5 "КАЗОЧКА" - Кісельова І.І.

Свято ще раз показало всім присутнім що значить для людини рідна мова. Це - тиха мамина колискова, мудре батьківське слово. Це - наша гордість. Бережімо її, гордо всім заявляємо: "Я - українець. Син чи донька рідної землі. Я пишаюся цим, люблю свій народ, люблю свою землю, люблю свою мову!".

У конкурсі перемогла любов до рідної мови. Команди отримали медалі, дипломи за участь у конкурсі та подарунки.

Кiлькiсть переглядiв: 78